TPM900 Vozidlový terminál

Patří k nejnovější generaci radiových terminálů vyráběných společností Airbus. Terminál je vybaven barevným displejem, snadno ovladatelnou klávesnicí a několika funkčními menu. Displej s vysokým rozlišením poskytuje díky svým rozměrům jasný a ostrý obraz a barevnou grafiku. Radiostanici  lze přizpůsobit individuálním potřebám uživatelů.

Uživatelské přizpůsobení

Praktické programovatelné tlačítko umožňuje rychlý přístup k nejčastěji využívaným funkcím. K přečtení nebo odeslání zprávy či odeslání souřadnic do GPS tak stačí jednoduše stisknout programovatelnou klávesu, která obejde přístup přes hlavní menu.

TFT Displej

Díky svým rozměrům a vysokému rozlišení poskytuje jasný a ostrý obraz a barevnou grafiku. Dokonce i za proměnlivých světelných podmínek zůstávají informace zobrazované na displeji dobře viditelné.

Konfigurace

Robustní radiový modul je vhodný nejen pro montáž do vozidel a na motocykl, ale také jako kancelářská konfigurace. Při použití ve vozidlech a v kanceláři se uplatní oddělená ovládací jednotka osazená barevným displejem a klávesnicí s příslušnou montážní sadou. Další alternativou je kompaktně řešený ovládací modul určený k montáži na motocykl.

Osazení do vozu

Vozidlová konfigurace je složena z ovládacího modulu (montáž na držák DIN nebo na přístrojovou desku), samostatného mikrofon reproduktoru s klíčovacím tlačítkem PTT, upevňovacího zařízení umožňující montáž radiového modulu a soupravy hands-free.

Příslušenství