TPH900

Zabezpečuje hlasovou a datovou komunikaci v extrémních podmínkách. Ideální pro profesionální uživatele, kteří vyžadují robustní a výkonný radiový terminál. Je konstrukčně řešen pro potřeby použití v nepříznivých podmínkách. Odolává stříkající vodě, prachu a nárazům. Integrovaná navigace GPS. Výstražná funkce "mrtvý muž". Integrovaná technologie Bluetooth 2.1

Rychlý přístup

Přehledné zobrazování důležitých informací a možnost rychlého přístupu k jednotlivým funkcím. To umožňuje nová úvodní obrazovka. Kompaktní provedení a velké klávesy pak zajišťují praktické ovládání.

Vysoká odolnost

Vysoká výkonnost a odolnost vůči prachu, dešti a nárazu povyšují ruční terminál TPH900 na spolehlivého partnera při plnění těch nejnáročnějších služebních úkolů.

Funkce mrtvý muž

Nejmoderněji pojatá výstražná funkce. Pokud se terminál přestane po určitou dobu pohybovat, nebo zůstane-li ve vodorovné poloze, spustí se alarm. Jestliže uživatel nezareaguje, terminál automaticky aktivuje tísňové volnání i s možností odeslat souřadnice GPS po síti Tetrapol.

Nepřekonatelná
výdrž baterie

Nejen, že je baterie konstrukčně řešena tak, aby její výměna byla co nejsnažší a nejpohodlnější, ale provozní doba dosahuje až 13 hodin. Na 80% své kapacity ji nabijete za 2,5 hodiny.

Tiše a bezdrátově

Integrovaná technologie Bluetooth 2.1 umožňuje řízený přístup k široké škále standardního příslušenství a uživatelé se tak při plnění speciálních úkolů obejdou bez nejrůznějších kabelů. Další výhody přináší vybrační vyzvánení, díky němuž mohou být koncoví uživatelé diskrétně upozorňováni na příchozí hovory nebo zprávy.

Podporované konfigurace

Samozřejmostí je stolní provedení nebo připojení k vozidlovému držáku TPH900 a spojovacímu modulu. Dostupná je i verze s 10W zesilovačem (BIV-Smart).