TPH700 EX

Při plnění úkolů kritického významu poskytuje vysoce kvalitní hlasové a datové komunikace. Terminál lze zcela bezpečně používat všude tam, kde se vyrábějí, zpracovávají, přepravují nebo skladují hořlavé a výbušné látky. Je vybaven barevným displejem s vysokým rozlišením a vysoce kvalitním reproduktorem, který se stará o čistotu poslechu i v hlučných prostředích.

ATEX

Osvědčení ATEX vydané pro použití v potenciálně výbušném prostředí, umožňuje uživatelům bezpečnou práci v místech kde jsou vyráběny, skladovány nebo přepravovány hořlavé nebo výbušné látky. Vzhledem k masivní konstrukci je vhodný k použití v nejtvrdších podmínkách.

Funkčnost

Barevný displej s vysokým rozlišením usnadňuje čtení informací na displeji terminálu, jehož použití je snadné a mimořádně intuitivní. Vysoce kvalitní reproduktor se stará o čistotu poslechu i ve velmi hlučném prostředí. Aktivační klávesy a klávesové zkratky lze konfigurovat tak, aby terminál v plné míře splňoval požadavky nejrůznějších organizací.

Konektivita

Terminál se dodává se širokou škálou zejména audio příslušenství pro nejrůznější potřeby, které má rovněž certifikaci ATEX. Standardní vozidlový adapter vč. zesilovače a standardní nabíječe pro TPH700 lze používat v běžných prostředích, které nevyžadují ATEX certifikaci.