TPH700

Zabezpečuje hlasovou a datovou komunikaci v extrémních podmínkách. Je ideálním produktem pro profesionální uživatele, kteří vyžadují robustní a výkonný radiový terminál ke každodennímu použití.

- Uživatelský komfort
- Dokonalé zabezpečení
- Individuální potřeby uživatele
- Příslušenství

Mobilita při dokonalém zabezpečení

Díky technologii Bletooth může radiostanice přijímat souběžně jedno hlasové a dvě datová spojení. 

Robustní a voděodolná

Konstrukční řešení pro potřeby použití v nepříznivých podmínkách odpovídající třídě IP54, umožňuje při každodenním provozu odolávat nejen nevyhnutelnému působení stříkající vody, prachu a nárazům, ale i náhodnému ponoření do vody až do hloubky 1 metru.

Konektivita

Široká škála příslušenství umožňuje snadnou a účelnou komunikaci. Externí audio nebo datová příslušenství a zařízení připojovaná přes Bluetooth, jako například sluchátka, náhlavní souprava,  vozidlové sestvy typu hands-free, GPS, PDA a PC.

Spolehlivost

Díky použití masivních materiálů a zodolnění mechanických i elektronických dílů, jsou konektory chráněny proti korozy, čímž je zajištěna mimořádná spolehlivost bez ohledu na místo a použití. Osazení vysoce kvalitním reproduktorem zajišťuje vynikající zvukové parametry i v hlučném prostředí.

Individuální potřeby

Praktické programovatelné tlačítko umožňuje rychlý přístup k nejčastěji využívaným funkcím. K přečtení nebo odeslání zprávy či odeslání souřadnic do GPS tak stačí jednoduše stisknout programovatelnou klávesu, která obejde přístup přes hlavní menu.