Aktuality

Agnet

Dnešní společnosti čelí mnoha novým bezpečnostním výzvám a hrozbám. Aby je mohli překonat, musí být profesionálové v oblasti veřejné bezpečnosti efektivnější a mít lepší přehled o incidentech. Potřebují moderní řešení pro komunikaci a spolupráci. Ale ne jen tak ledajaká řešení - musí být velmi spolehlivá, bezpečná a snadno použitelná, aby se na ně profesionální uživatelé mohli v kritických situacích spolehnout.
Agnet je řešení pro spolupráci nové generace určené pro veřejnou bezpečnost. Poskytuje profesionálním uživatelům spolehlivý přístup ke kritickým službám, které přinášejí mnohem více než jen širokopásmový hovor typu push-to-talk, například data, video a lokalizační služby. Agnet umožňuje uživatelům využívat otevřený ekosystém možností - bezpečným a kontrolovaným způsobem. Podporuje standardy 3GPP a je plně kompatibilní s 4G/5G.

Revoluce v komunikaci

Airbus přináší revoluci ve způsobu, jakým spolu komunikují služby veřejné bezpečnosti! 
Nenechte si ujít poutavé video, ve kterém se dozvíte, jak širokopásmová řešení pro kritickou komunikaci (MCX) mění odvětví a umožňují rychlejší reakci a efektivnější provoz.

Agnet over Satcom

📡📱 Zjistěte, jak toto špičkové řešení zcela transformuje komunikaci v odlehlých oblastech.

💡 Nenechte si ujít tuto převratnou technologii! Stáhněte si brožuru společnosti Airbus a připravte se na novou éru komunikačních možností.

Agnet

Technologie společnosti Airbus umožňuje zákazníkům a záchranným službám snižovat riziko vzniku lesních požárů a zmírňovat jejich dopad poté, co vypuknou.

➡️ Změna klimatu zvyšuje riziko vzniku požárů v přírodním prostředí v důsledku zvýšeného sucha, vyšších teplot vzduchu, nízké relativní vlhkosti, suchých blesků a silného větru. 
➡️ Společnost Airbus poskytuje profesionální komunikační aplikace, jako je Agnet, které využívá několik organizací veřejné bezpečnosti.
➡️ Kapitán a ředitel dobrovolné požární brigády 'Saint Martory 31' v Toulouse ve Francii, Christophe Cimolino, pomohl zabránit šíření požárů.
➡️ Dominik Fanta v rámci týmu Airbus Defence and Space Incubator vyvíjí nejmodernější systém krizového řízení (CMS). Systém pomůže zvládat krize a katastrofy, jako jsou požáry nebo záplavy, kde jsou zásadní údaje v reálném čase a prediktivní data.

Agnet, řešení pro Vaši kritickou komunikaci
 

Udržování nepřetržité komunikace bylo vždy problémem během kritických misí, zejména v oblastech bez rádiového pokrytí nebo v případě přerušení služeb. Služby Agnetu pro kritické mise poskytují profesionálním uživatelům chytrých telefonů spolehlivý přístup k hlasu, videu, multimédiím, souborům a informacím o aktuální poloze.

Vzdálenost není problém

🛰 Agnet over Satcom je platforma pro spolupráci, která umožňuje týmům zůstat v kontaktu, ať už jsou od sebe jakkoli daleko. Platforma umožňuje kolegům z provozu uskutečňovat hovory Push to Talk (PTT) nebo streamovat živé video odkudkoli - i když není k dispozici síť 3G/4G/5G.

Archiv